Vi Keeland jest znana z pisania książek dla fanów spragnionych uczuć i szybkiej akcji przepełnionej głębokimi spojrzeniami, wybuchami emocji oraz czasem spędzonym w sypialni. Amerykańska autorka doskonale wie jak pisać historie, które urzekną fanów na całym świecie. Amerykańska autorka nie raz była już na szczycie bestsellerów. Jej najnowsza książka “The Rivals. Rywale” również ma szanse powtórzyć ten sukces. Co takiego stało się w premierowej Vi Keeland?

Premiera nowej, gorącej powieści od Vi Keeland

Amerykańska autorka mimo, że na co dzień zajmuje się prawem, to jednak nie pisze książek odwołujących się do jej dziedziny. Romans i erotyka to coś o czym Keeland potrafi opowiadać najlepiej. Historie takie jak “Invitation” zostały z wielkim entuzjazmem przyjęte przez fanów. Podobnie stało się również z pozycją “Not pretending anymore”- książce, którą Keeland postanowiła napisać w duecie z Penelope Ward.

Teraz czas na “The Rivals. Rywale“. Jest to powieść, w której dwójka głównych bohaterów jest na siebie skazana. Muszą oni przebywać ze sobą w jednym hotelu, którego prowadzeniem mają się zająć wspólnie, ale zwaśnione rody chcą nawzajem sobie odebrać prawa do prowadzenia dobrze prosperującego biznesu. Mowa tutaj o rodzinach Lockwood oraz Sterling, które zostały poróżnione między sobą już wiele lat temu. Od tego czasu nikt nie myśli o zawieszeniu broni palnej, a relacja na linii Sophia, czyli córka Sterlingów oraz Weston, czyli potomek Lockwoodów zaostrza się. Z takiego obrotu sytuacji nie może wyniknąć nic dobrego.

“The Rivals. Rywale”, czyli bogactwo, hotel i zakazana miłość

Sophia i Weston, czyli para głównych bohaterów, pochodzą z podobnych środowisk. Bywali już nie raz w tych samych miejscach na wakacje. Prócz tego widywali się ze sobą i w podobnym towarzystwie, ale ich rodziny postanowiły, że nigdy się ze sobą nie zaprzyjaźnią, nie mówiąc już o jakiejkolwiek innej relacji. Życie jednak wybiera inny tor niż ten, który zaplanowały rodziny. Sophia i Weston coraz częściej spotykają się w swoich ramionach, we wspólnej sypialni, a co więcej dzieląc ze sobą coraz więcej sekretów. Ich miłość staje się prawdziwa i zauważalna dla nich samych.

Vi Keeland po wielu sukcesach powraca z nową historią, która jest jeszcze bardziej pociągająca niż poprzednie. Fani będą mogli zatracić się na wiele godzin oglądając zmagania Westona i Sophii ze sobą nawzajem, a to wszystko w jednym hotelu. Kto wygra tą walkę i jak ona się ostatecznie zakończy?