Książki erotyczne poruszające wyobraźnie czytelniczek to obecnie jeden z trendów, które zapanowały na rynku wydawniczym. Wśród pozycji, które fanom takiej twórczości wydają się być szczególnie interesujące można polecić twórczość Vi Keeland. Jest ona amerykańską pisarką, która regularnie wydaje nowe powieści. Ich fabuła dotyczy romansu, czyli emocji w najgorętszym wydaniu. Pisarka stwarza dla swoich odbiorców relację, w której na każdym kroku towarzyszy bohaterom nie zaprzeczalna chemia. Przykładem tego jest książka The Rivals. Rywale ze sklepu internetowego taniaksiazka.pl.

Julia i Romeo w nowej, pikantnej odsłonie

Zdawać by się mogło, że Romeo i Julia to relacja, która nie mogła by być zaliczona do niegrzecznej miłości. Jednak Vi Keeland stworzyła książkę, w której pewne cechy są podobne z pierwowzorem, a inne nie. “The Rivals. Rywale” opowiada historię, w której również znajdziemy zwaśnione rodziny oraz ich potomków, którzy zaczną się sobie podobać. Sophia Sterling oraz Weston Lockowood to bohaterowie, których uczucie nigdy nie miało połączyć ze sobą, a jednak to zrobiło. Zarówno on jak i ona spotkali się po to żeby przejąć interes- dobrze prosperujący hotel, określany jako jedna z najcenniejszych nieruchomości na świecie. Mimo iż rywalizacja między sobą to początkowy motyw, który przyświeca dwójce bohaterów, to z czasem zaczynają oni coraz bardziej skupiać się na sobie i to nie tylko w godzinach pracy, ale także po. Uczucie między tą dwójką kiełkuje, a i w sypialni nie będzie nudno.

Vi Keeland “The Rivals. Rywale” i niegrzeczna miłość Sophii oraz Westona

Sophia i Weston to bohaterowie, którzy nie powinni się spotkać w tym samym miejscu, a jednak to się stało. Ich nienawiść do siebie nawzajem była podsycana przez lata przez ich rodziny tak, by nigdy nawet nie połączyła ich przyjaźń. Los jednak postanowił inaczej. Sophia i Weston mimo początkowej niechęci do siebie odnajdują wspólną nić porozumienia. Ta więź nie niszczy się nawet wtedy kiedy dwójka bohaterów kłóci się ze sobą. Ich sprzeczki wręcz przeciwnie zamiast oddalać ich od siebie, tylko ich zbliżają. Cała ich relacja staje się dynamiczna tym bardziej, im bardziej chcą zaprzeczyć temu co do siebie czują. Vi Keeland i jej najnowsza książka “The Rivals. Rywale” to następny hit na miarę “Egomaniac”. Fani autorki nie zawiodą się, a i nowi czytelnicy będą mogli docenić warsztat autorki na podstawie tej książki. Premiera romansu “The Rivals. Rywale” już wkrótce!